11 grudnia 2012

Makijaż na każdą okazję :)



Witam Was moi drodzy ;) 

Dziś filmik z bardzo napiętego i intensywnego dnia . Odbieranie dyplomów, uroczysty obiad w restauracji. Wstałam rano i jeszcze szukałam odpowiednich ciuchów, jak już się ogarnęłam i wpadłam do  łazienki to stwierdziłam, że jeszcze przecież mogę nagrać dla Was filmik z makijażem. 
Makijażem tak na prawdę na każdą okazję. Tego dnia miałam uroczyste dyplomatorium i musiałam być szykownie ubrana, bo cała uroczystość odbywała się w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Następnie szliśmy (ja i mój chłopak) na uroczysty obiad z okazji naszej 4 rocznicy. 
Dlatego też makijaż nie mógł być bardzo mocny, ale jednak musiał ładnie podkreślać oko. Wybrałam odcienie mleczne i szarość. 
Zapraszam Was zatem do oglądania makijażu krok po kroku ;))


Miałam na sobie tego dnia czarną jednolitą sukienkę , taką przed kolana z rękawem 3/4. do tego naszyjnik czarny ze złotem i złote kolczyki. Na wierzch czarna marynarka, która swoim kształtem sprawiła, że strój nie był prosty i jednolity.
Oczywiście grube czarne rajstopki i kozaki na obcasie , torebka złoto czarna.
Więc takie ogólne klasyczne połączenie czerni ze złotem.

Pozdrawiam !! xOxO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Masz swoje zdanie na ten temat? Pisz śmiało! Chętnie je poznam :)) Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)

Dziękuję za każdy komentarz :):**