12 sierpnia 2015

Brązy i beże - dobre do paznokci? Hean 166 i 167

Hej kochani !!


Wspominałam Wam kiedyś, że jedną z moich ulubionych serii lakierów Hean jest City Fashion.

Z reguły na moim blogu pojawiały się tylko żywe kolory : czerwienie, pomarańcze, morskie i niebieskie odcienie.
 A co jeśli ktoś chciałby naturalne paznokcie ale jednak bardziej zauważalne i wpadające w oko? Oto moja kolejna propozycja .
Przyznam się Wam że to połączenie dla mnie do pracy było idealne! Beż i brąz są to kolory, które nie są naturalne, ciepłe ale jednocześnie wyraziste.
Odcień beżu jaki dziś wam zaproponuje skradł moje serce od pierwszego użycia ! Wygląda obłędnie zarówno na paznokciach długich jak i krótkich.  Nosiłam go praktycznie codziennie do pracy i w domu i nawet na wieczorne wyjścia. Dostawałam ogromną ilość komplementów. 

Ciemniejszy odcień brązu. Jeśli mamy krótkie paznokcie i pomalujemy je wszystkie wygląda to bardzo zgrabnie. Jednak kiedy nasze paznokcie są długie proponuję dodać go jako akcent np na serdecznym paznokciu. Tak właśnie nosze go najczęściej. Jest to odcień brudnego brązu - nazwałabym go typowym odcieniem ziemi. Ktoś może zapytać hmm mamy tu rozmawiać o pięknych i naturalnych paznokciach a ty nam pokazujesz brudną ziemię? Hehe no tak , aczkolwiek myślę, że właśnie taki odcień brązu jak najbardziej się sprawdzi. Zwłaszcza dla osób, które chcą żeby ich paznokcie były zauważalne. 

Lakiery uwielbiam i polecam Wam szczerze nie do dziś. Utrzymują się spokojnie 4-5 dni na moich paznokciach co jest ich ogromnym plusem. 

Buziaczki !! 


1 komentarz:

Masz swoje zdanie na ten temat? Pisz śmiało! Chętnie je poznam :)) Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)

Dziękuję za każdy komentarz :):**