20 sierpnia 2016

Delikatne zapachy na lato od Yves Rocher

Witajcie!

Dzisiaj temat świeżych i lekkich zapachów na sezon letni i nie tylko. Jakiś czas temu robiąc zamówienie z Yves Rocher zdecydowałam się na dwie wody toaletowe jedną o zapachu konwalii a drugą w moim ulubionym zapachu Kwiatu wiśni.  I o nich dzisiaj kilka słów ;)
Cena: 83,00 zł za 100 ml - teraz na str jest promocja i jest dostępny za 49,00 zł :)

Zacznę od Kwiatu Wiśni - bo zdecydowanie bardziej go lubię
Woda toaletowa Un Matin au Jardin Kwiaty Wiśni

Świeża, kwiatowa woda toaletowa powstała z myślą o słonecznych dniach, podczas których mamy ochotę ubrać się w lekki i nienarzucający się zapach. Delikatna woń kwiatów wiśni ma przywodzić na myśl spacer po wiosennym ogrodzie pełnym kwiatów.
Składniki

• olejki eteryczne z mandarynki
• olejki eteryczne zielonej mandarynki
• paczula

Jeśli chodzi o ten zapach to faktycznie na upalny dzień, kiedy chcemy czuć się świeżo i pachnąco w ciągu dnia i w ciągu jakiś ćwiczeń czy aktywności nadaje się ona idealnie. 
Nie jest to według mnie typowa woda toaletowa, ze względu na to, że kiedy psikamy nie pryska ona jak perfum a bardziej tworzy się mgiełka, która ląduje na naszej skórze.
Daje efekt chłodzenia oraz piękny bardzo delikatny zapach. Lubię ją stosować na ramiona, dekolt a nawet nogi :) 

Woda toaletowa Konwalia
Wyobraź sobie wyłaniające się z liści drobne kiście białych dzwoneczków. Poczuj wiosenną świeżość kwitnących konwalii. Odkryj delikatną nutę zapachową Un Matin au Jardin, która przeniesie Cię do pokrytego rosą ogrodu, gdzie ledwie wyczuwalny ślad perfum - lekki wyciąg z kilku płatków konwalii - sprawia, że Twoje serce bije mocniej. Daj się otulić mgiełce wiosennej świeżości dopiero co rozwiniętych kwiatów, która na Twojej skórze pozostawi zapach świeży, zielony i upajający

To zapach dla osób, które cenią sobie świeżość. Delikatny zapach konwalii jest bardzo dobry kiedy nie lubimy zbyt słodkich zapachów, ale nie chcemy czegoś ciężkiego. Bardzo przypadł mi do gustu. 
 
Ogólnie jeśli chodzi o świeże i delikatne zapachy na okres wiosenno letni, jak dla mnie te dwa zapachy są bardzo przyjemne. Lubię je stosować na co dzień, skóra ładnie pachnie, jak czuję się świeżo i komfortowo. 


Jeśli szukałyście właśnie takiego zapachu na lato to na pewno będzie to przydatny post :) dodatkowo 100 ml to pojemność idealna do torebki ;)
Tymczasem życzę Wam cudownego i słonecznego dnia ! 
BUZIAKI!!
XOXOX

1 komentarz:

Masz swoje zdanie na ten temat? Pisz śmiało! Chętnie je poznam :)) Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)

Dziękuję za każdy komentarz :):**