10 grudnia 2016

BLOGMAS dzień 10 Miss Sporty Lash Millionare All in 1 Mascara

WITAJCIE W KOLEJNYM DNIU BLOGMAS !

Hej kochani! Witam Was serdecznie w kolejnym przedświątecznym poście! Jak Wasze samopoczucie?
Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją tuszu do rzęs. Mogę ten post trochę podłączyć do mojej akcji tanie nie znaczy złe. Bo dziś tusz w na prawdę przystępnej cenie.

Miss Sporty Lash Millionare All in 1 Mascara
Cena: 15zł za 8,5 ml
Zacznijmy od opisu producenta:
Za jednym pociągnięciem tuszu do rzęs wydłużająco- pogrubiającego Lash Milionare Miss Sporty rzęsy stają się pogrubione, wydłużone i perfekcyjnie rozdzielone. Produkt dostępny w kolorze Extra Black.
 Jak jest na prawdę?
Powiem Wam, że jak na tusz za 15 zł aplikuje się go bardzo przyjemnie na rzęsy. Szczoteczka jest duża, wygodna i ładnie wyprofilowana. Dzięki temu rzęsy są ładnie rozdzielone i równomiernie nakładany jest na nie produkt.
Efekt wydłużenia rzęs jest widoczny i bardzo ładnie podkreśla oko. Co do efektu pogrubienia i mega czarnego koloru. Tutaj niestety nie jest tak pięknie jak w obietnicach. Mascara owszem jest czarna, ale czy to czerń intensywna i powalająca - nie. Raczej zwykła - mogłaby być bardziej intensywna. Co do pogrubienia - szczoteczka skonstruowana jest tak aby rzęsy były wydłużone a nie pogrubione i to widać. Nie pogrubia rzęs, chyba że nałożymy 3 warstwy ale chyba nie tak to ma funkcjonować.
Podsumowując:
+ tania
+ ładnie podkręca i wydłuża rzęsy
+ ładnie rozczesuje rzęsy
+ nie odbija się
+ nie kruszy

- mało intensywna czerń
- nie pogrubia rzęs

Ogólna ocena 3/5
BUZIAKI
XOXO

1 komentarz:

Masz swoje zdanie na ten temat? Pisz śmiało! Chętnie je poznam :)) Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)

Dziękuję za każdy komentarz :):**