28 kwietnia 2017

Porównanie - Korektory Lasting Perfection i Catrice Liquid Camouflage

Hej kochani !!

Dzisiaj czas na porównanie dwóch korektorów, które zna już chyba każda z Was. Zostały rozsławione właśnie przez swerę blogowo /vlogową.Oba są świetne - to przyznaję, ale czy któryś spisuje się lepiej?
Zaraz się przekonamy
Catrice LIQUID CAMOUFLAGE
Collection 2000 LASTING PERFECTION
Oba korektory mam w odcieniu najjaśniejszym, oba mają dawać duże krycie, mieć lekką konsystencję i jednocześnie nie przesuszać okolicy pod oczami.
Opakowanie - w przypadku korektora z catrice mamy ładne opakowanie wykonane z twardego plastiku, zaś collection 2000 standardowo jak w przypadku tej firmy, pojemnik jest z miekkiego gumowatego plastiku.
Kolor - oba korektory są jasne, aczkolwiek znacznie bardziej podoba mi się odcień collection 2000, korektor z Catrice jest ciemniejszy no i ciemnieje podczas noszenia
Krycie -  krycie jest porównywalne w obu przypadkach , lekka konsystencja, dobre krycie
Trwałość - w obu korektorach spokojnie utrzymują się 8h
Zmiana koloru - Catrice - ciemnieje ( możecie zobaczyć różnicę w odcieniach na zdjęciu niżej)
Okolica wokół oczu -
Porównanie kolorystyczne po lewej Collection 2000, po prawej Catrice (który zanim zciemniał było praktycznie taki sam jak collection , ale po kilku minutach kolor już wyglądał tak jak na zdjęciu )
Podsumowując oba te korektory bardzo lubię. Częściej sięgam po korektor z Collection 2000. Ciemnienie korektora z catrice w moim przypadku pod oczami nie powoduje ze powstają cienie pod oczami dlatego uważam że jest to na pewno dobry odpowiednik Lastin Perfection, który niestety w Polsce jest słabo dostępny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Masz swoje zdanie na ten temat? Pisz śmiało! Chętnie je poznam :)) Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)

Dziękuję za każdy komentarz :):**