, , , ,

Getnamenecklace Personalizowana biżuteria / Personalized jewelry

Dzień dobry kochani!
Dziś post dla miłośników biżuterii. Ja bardzo chętnie noszę naszyjniki czy bransoletki, stanowią ładny i elegancki dodatek do stroju. Biżuteria jest też świetnym pomysłem na prezent, a tym bardziej biżuteria personalizowana, która będzie także pamiątką ważnych wydarzeń na lata.
Ostatnio trafiłam na stronę, która oferuje szeroki wybór tego typu biżuterii właśnie. I myślę, że warto jest się z nią zapoznać. Zapraszam zatem do odwiedzenia Getnamenecklace.

Good morning beautiful friends!
Today is a post for jewelry lovers. I am very happy to wear necklaces or bracelets, they are a nice and elegant addition to the outfit. Jewelry is also a great idea for a gift, let alone personalized jewelry, which will also be a souvenir of important events for years.

Recently, I found a site that offers a wide selection of this type of jewelry. And I think it's worth getting acquainted with it. I invite you to visit Getnamenecklace.

Możecie na niej znaleźć biżuterię okazjonalną na przykład na narodziny dziecka, ślub czy rocznicę. Wzorów jest bardzo dużo, od mniejszych wisiorków po bardziej okazałe i wyraziste modele. Wszystko zależy jakie macie preferencje.

You can find occasional jewelry on it, for example for the birth of a child, wedding or anniversary. There are a lot of designs, from smaller pendants to more impressive and expressive models. Everything depends on your preferences.
Myślę, że personalizowana biżuteria jest także świetną opcją na prezent urodzinowy. Na Getnamenecklace znajdziecie coś za równo dla Pań jak i dla Panów.

I think personalized jewelry is also a great option for a birthday present. At Getnamenecklace you will find something for both men and for men.Jeśli wolicie złotą biżuterię to nie ma się co smucić, ponieważ na stronie jest także spory wybór.

If you prefer gold jewelry then there is nothing to sadden about because there is a good choice on the site.
Drogie Panie, jeśli zastanawiacie się jaki prezent kupić dla swojego mężczyzny, to dobrym wyborem będzie oryginalnie wyglądający drewniany zegarek. Są one teraz bardzo modne a w dodatku eleganckie i pasują do wielu strojów.

Dear Ladies, if you are wondering what gift to buy for your man, a good looking wooden watch will be a good choice. They are now very fashionable and, in addition, elegant and fit into many outfits.


Znak nieskończoności także pozostaje modny i ślicznie prezentuje się na nadgarstku. Oto kilka propozycji bransoletek jakie znajdziecie na stronie sklepu.

The infinite mark also remains fashionable and looks beautiful on the wrist. Here are a few suggestions for bracelets that can be found on the store's website.

Możecie też znaleźć je na naszyjnikach. Przyznajcie, ze prezentują się super
You can also find them on the necklace. For example Classy Infinity Cross Name Necklace Admit that they look great
Przyznaje, że tego typu biżuteria bardzo mi się podoba. Wygląda elegancko, ładnie i przyciąga wzrok. Cieszy mnie, że znajdziemy tam także coś dla panów, bo często ciężko jest kupić ładną biżuterie czy też akcesoria męskie. A tutaj prócz bransoletek czy pierścieni mamy także zegarki i spinki do koszuli. Widać, że jest to przemyślane i dobrze wykonane.


I admit that I like this type of jewelry very much. It looks elegant, nice and eye-catching. I am glad that we will also find something for men there, because it is often difficult to buy nice jewelry or men's accessories. And here, apart from bracelets or rings, we also have watches and cufflinks. You can see that it is thoughtful and well made.

Jak Wam się podobają moje propozycje? Myślę, że jest to bardzo dobra opcja na prezent i pamiątkę. Samemu także można sobie taką biżuterię kupić i nosić na co dzień. Dajcie koniecznie znać, który ze wzorów podoba się Wam najbardziej? Jaką biżuterię nosicie najczęściej – są to bardziej wisiorki a może pierścionki? Ja na co dzień wybieram naszyjniki i bransoletki srebrne lub z białego złota i najlepiej się czuję w takim połączeniu.
Jestem ciekawa Waszych opinii i zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą.
BUZIAKI

How do you like my suggestions? I think it is a very good gift and souvenir option. You can also buy such jewelry yourself and wear it on a daily basis. Be sure to know which patterns you like the most? What jewelry do you wear most - are these more pendants or rings? Every day I choose necklaces and bracelets in silver or white gold and I feel best in such a combination.

I am interested in your opinions and I encourage you to familiarize yourself with the full offer.
KISSES

Share:

18 komentarzy:

 1. najbardziej spodobały mi się zegarki. ale naszyjniki z personalizowanym grawerem też są fajne

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam ofertę tego sklepu. Ma ciekawą biżuterię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam taka delikatna bizuterie, a tym bardziej jak jest spersonalizowana, swietna tez jako prezent :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierścionek jeden w oko mi mocno wpadł i chyba go sobie zamówię :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładna biżuteria :)

  OdpowiedzUsuń
 6. wow jaka przepiękna biżuteria, personalizowanej jeszcze nie miałam. Ale zegarki wymiatają, mojemu mężowi na pewno by się spodobały

  OdpowiedzUsuń
 7. Podobają mi się pierścionki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tego typu spersonalizowana biżuteria to super pomysł na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 9. wow jakie urocze rzeczy tm mają z chęcią lukam!
  te kotki cudne

  OdpowiedzUsuń
 10. wow! so great ! i like the last one!
  Love your blog (づ ̄3 ̄) づ╭❤ ~, thank you for sharing.
  luxhairshop peruvian hair reviews

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwielbiam biżuterię a więc z chęcia zobaczę na stronę sklepu

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo lubię złotą biżuterię i znalazłam tutaj dużo ślicznych pierścionków :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo podobają mi się propozycje, zwłaszcza zegarki... są śliczne :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Za dobrą biżuterie trzeba teraz bardzo dużo zapłacić.To jest bardzo normalna sprawa w dwudziestym pierwszym wieku.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ciekawa biżuteria i świetne zegarki - kilka rzeczy wpadło mi w oko.

  OdpowiedzUsuń
 16. Piękna biżuteria. Byłam na stronie i kilka rzeczy mi się spodobało :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Personalizacja zawsze sprawia, że biżuteria jest wyjątkowa

  OdpowiedzUsuń

Masz swoje zdanie na ten temat? Pisz śmiało! Chętnie je poznam :)) Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)

Dziękuję za każdy komentarz :):*