, , , , ,

Sklep modowy Prestarrs.com / Prestarrs.com Fashion Store

 Dzień dobry kochani!

Sierpień zleciał tak szybko, że ledwo się obejrzałam a już zaraz mamy połowę września! U mnie praca wre i szykują się duże zmiany. Postępy prac w nowej garderobie możecie obserwować na moim Instagramie, na InstaStory często pojawiają się relacje. 

Jak jesteśmy przy temacie ubrań to zapraszam na dzisiejszy wpis, w którym chciałabym zaprezentować sklep jaki ostatnio odkryłam Prestarrs.com 

Good morning beautiful!

August flew by so fast that I barely looked back and we are already in the middle of September! For me, work is in progress and big changes are ahead. You can follow the progress of work in the new wardrobe on my Instagram, on InstaStory there are often reports.

As we are on the topic of clothes, I invite you to today's post, in which I would like to present the store that I recently discovered Prestarrs.com

Jest to sklep z modą dla każdej kobiety, która ceni sobie wygodę, elegancję ale także duży wybór. 

Mi szczególnie spodobał się tam dział sukienek maxi. Szukałam ostatnio sukienki na wesele i poprawiny i znalazłam tak kilka fajnych opcji. Dodatkowo znajdziecie też sukienki na co dzień i do pracy. Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ mamy dużo fasonów, ubrania kolorowe, we wzory ale także gładkie i stonowane. 

It is a fashion store for every woman who appreciates comfort, elegance and a large selection.

I especially like the women's maxi dresses section there. I've been looking for a wedding dress and wedding dress recently and found some nice options. In addition, you will also find dresses for everyday use and work. I think that everyone will find something for themselves here, because we have a lot of styles, colorful clothes, with patterns, but also smooth and subdued.

Pierwsze propozycje to sukienki, które spodobały mi się na ślub i przyjęcie

The first suggestions are dresses that I liked for the wedding and party

Dress 2

Dress 3

Dress 4 

Drugie propozycje to sukienki na co dzień , będą fajne także do pracy. 

The second suggestions are casual dresses, they will also be fun to work with.

Dress 2

Dress 3

Dress 4 

A na koniec chciałabym pokazać Wam kilka sukienek w stylu Fashion. Które bardzo trafiają w mój gust. Są dla kobiet, które nie tylko lubią szyk i elegancję ale także śledzą modowe trendy i szukają czegoś co podkreśli ich seksapil oraz kobiecość. 

Finally, I would like to show you a few Fashion dresses. Which suit my taste very much. They are for women who not only like chic and elegance, but also follow fashion trends and are looking for something that will emphasize their sexiness and femininity.


Dress 2

Dress 3

Dress 4 

Jestem bardzo ciekawa, która z powyższych propozycji podoba się Wam najbardziej i jaki jest Wasz styl jeśli chodzi o sukienki. Zachęcam Wam do odwiedzenia ich strony internetowej. Wybór jest bardzo duży i każdy znajdzie coś dla siebie. 

Ja na pewno złożę swoje zamówienie i podzielę się z Wami nim w kolejnych postach. 

Miłego dnia

BUZIAKI

I am very curious which of the above proposals you like the most and what is your style when it comes to dresses. I encourage you to visit their website. The choice is very large and everyone will find something for themselves.

I will definitely place my order and share it with you in future posts.

Have a nice day

KISSES

Share:

7 komentarzy:

Masz swoje zdanie na ten temat? Pisz śmiało! Chętnie je poznam :)) Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)

Dziękuję za każdy komentarz :):*