Wybielanie zębów w domu - Smileo recenzja / Teeth whitening at home - Smileo Review

Dzień dobry kochani!

Mimo tego, że u mnie ostatnio tyle się dzieje, to nie mogę zapominać o dawce nowości dla Was! Temat wybielania zębów pojawiał się już jakiś czas temu na moim blogu. Po moim InstaStory wiem, że duża część z Was jest zainteresowana tym tematem i same chcecie spróbować wybielania zębów w domu. Ja taki "zabieg" wykonuję raz na jakiś czas i wybieram metody, które mogę wykonać sama w domowym zaciszu. 

Dziś przychodzę do Was z prezentacją trzech różnych metod na domowe wybielanie od firmy Smileo! 

Good morning!

Despite the fact that so much has been happening with me recently, I cannot forget about the dose of new products for you! The topic of teeth whitening appeared some time ago on my blog. After my InstaStory I know that many of you are interested in this topic and you want to try whitening your teeth at home. I do this "treatment" once in a while and choose methods that I can do alone at home.

Today I come to you with a presentation of three different methods for home whitening from Smileo!

Wszystkie produkty Smileo są bezpieczne i łatwe w użyciu do wybielania zębów. Produkty te usuwają przebarwienia i ciemne plamy na zębach spowodowane codziennym spożywaniem herbaty, kawy, tytoniu i innych substancji przebarwiających zęby. Wybielanie zębów jest szybkie, bezpieczne, skuteczne i całkowicie bezbolesne! Wszystkie produkty są niezwykle łatwe w użyciu w domu i w podróży!  Produkty Smileo są w 100% wegańskie i wolne od okrucieństwa.

All Smileo products are safe and easy to use for teeth whitening. These products remove discoloration and dark stains on teeth caused by the daily consumption of tea, coffee, tobacco and other substances that discolor teeth. Teeth whitening is fast, safe, effective and completely painless! All products have only natural ingredients they are 100% vegan and cruelty-free. Additionally they are easy to use at home and on the go!

Wspomniałam wyżej, że będą trzy metody no więc nie przedłużam i przechodzę do zaprezentowania Wam pierwszego z nich! Paski wybielające są popularną metodą i ja też ją bardzo lubię. To szybka, prosta i bezpieczna opcja na piękny uśmiech. Wystarczy zaaplikować je na zęby i zostawić na 20-30 minut. 

I mentioned above that there will be three methods, so I'm not prolonging it and I'm going to present you the first one! Whitening strips are a popular method and I like it very much too. This is a quick, simple and safe option for a beautiful smile. It is enough to apply them on the teeth and leave for 20-30 minutes.

Opakowanie zawiera 14 zestawów, każdy na górne i dolne zęby. Są bardzo ładnie zapakowane, zaskoczyło mnie, że pasek na górne zęby jest taki długi - ale to oczywiście na plus, ponieważ obejmuje większość zębów, dzięki czemu wybielamy większy obszar a to jest też dla mnie ważne. Paseczki bardzo dobrze trzymają się zębów, nie zsuwają się ani nic z nich nie wycieka. To dla mnie jest bardzo ważne, bo dzięki temu mogę bez problemu robić inne rzeczy nie martwiąc się o nich i bez nieprzyjemnego smaku w ustach, których przy innych produktach występuję. Tutaj tego nie ma i to mocno wpływa na komfort noszenia. 

The package contains 14 sets, each for the upper and lower teeth. They are very nicely packed, I was surprised that the strap for the upper teeth is so long - but this is of course a plus, because it covers most of the teeth, so we whiten a larger area and this is also important to me. The strips stick very well to the teeth, they do not slide off or leak out. This is very important to me, because thanks to this I can easily do other things without worrying about them and without the unpleasant taste in my mouth, which I can see with other products. It is not here and it strongly affects the comfort of wearing.

Drugi produkt jest to Proszek Smileo Activated Charcoal, który wykonany jest w 100% z orzecha kokosowego (węgiel drzewny z łupin orzecha kokosowego). A co za tym idzie jest w 100% naturalny i wegański.

To świetna opcja dla leniuszków do codziennego użytku jako proszek po prostu do mycia zębów. Nie trzeba się martwić, że zostawi jakieś plamy, wystarczy tylko wypłukać dobrze buzie i jesteśmy gotowi do wyjścia. 

The second product is Smileo Activated Charcoal Powder, which is made of 100% coconut (coconut shell charcoal). Consequently, it is 100% natural and vegan.

This is a great option for lazy people to use every day as a powder just to brush their teeth. You don't have to worry about it leaving any stains, just rinse your mouth well and we're ready to go.

Gwiazdą dzisiejszego posta jest zestaw! Można go określić jako profesjonalny zabieg wybielania zębów w domu. Zawiera on: 3 strzykawki z żelem wybielającym, sylikonowe nakładki na zęby, lampę do wybielania, pasek, dzięki któremu możemy sprawdzić na jakim etapie do białych zębów jesteśmy i oczywiście instrukcję obsługi. 

The star of today's post is the set! It can be described as a professional at-home teeth whitening treatment. It includes: 3 syringes with a whitening gel, silicone overlays on the teeth, a whitening lamp, a strip that allows us to check what stage we are in for white teeth and, of course, the instruction manual.

Przyznam Wam szczerze, że zawsze chciałam mieć taki zestaw w domu. U wielu influenserek nie raz widziałam zestawy z lampą i widziałam świetne efekty. Bardzo się cieszę, że mam możliwość aby testować i recenzować dla Was Simleo. 

I honestly admit that I have always wanted such a set at home. Many influencers have seen lamp sets more than once and saw great results. I am very happy that I have the opportunity to test and review Simleo for you.

Zestaw ten jest bardzo prosty w użyciu i tak na prawdę potrzebujemy tylko kilkanaście minut dziennie aby cieszyć się pięknym, białym i zdrowym uśmiechem. Efekty widoczne są już po pierwszym użyciu i z każdym kolejnym jest tylko lepiej! Żel mimo swojej skuteczności jest łagodny dla zębów i co ważne łagodny dla dziąseł. Nie wystąpiło u mnie żadne podrażnienie. Myślę, że to zasługa naturalnych składników. Dodatkowo w ustach nie zostaje nam nieprzyjemny posmak i dzięki temu wybielanie zębów jest szybkie oraz przyjemne. 

This set is very easy to use and we really only need a dozen or so minutes a day to enjoy a beautiful, white and healthy smile. The effects are visible after the first use and it gets better with each subsequent use! Despite its effectiveness, the gel is gentle on the teeth and, importantly, gentle on the gums. I did not experience any irritation. I think it's due to the natural ingredients. In addition, we do not have an unpleasant aftertaste in our mouth, which makes teeth whitening fast and pleasant.

Zachęcam Was do odwiedzenia strony internetowej Smileo, gdzie macie szerzej opisane wszystkie produkty. Każdy znajdzie tam metode dobrą dla siebie. Dla mnie dużym plusem są naturalne składniki, to że produkty nie są testowane na zwierzętach i że są bardzo łatwe w użyciu. Zęby są białe, bez podrażnień i wydawania dużej ilości pieniędzy u dentysty.

I encourage you to visit the Smileo website, where you have a more detailed description of all products. Everyone will find a method that is right for themselves. Natural ingredients are a big plus for me, that the products are not tested on animals and that they are very easy to use. The teeth are white, without irritation and spending a lot of money at the dentist.

Dajcie koniecznie znać co myślicie o tego typu zabiegach w domu i czy używałyście już którejś z metod opisanych wyżej. Jestem bardzo ciekawa jakie jest Wasze zdanie. A może miałyście, już taki zestaw? Ja jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam!

BUZIAKI

Let me know what you think about this type of treatment at home and whether you have already used any of the methods described above. I am very curious what your opinion is. Or maybe you had such a set? I am very pleased and I recommend it!

KISSES


Komentarze

  1. Nie mam w planach wybielania zębów :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moj stomatolog odradza takie zabiegi wiec sie tego trzymam i nie zaluje ;D

    OdpowiedzUsuń
  3. nigdy nie słyszałam o takim produkcie :)

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Masz swoje zdanie na ten temat? Pisz śmiało! Chętnie je poznam :)) Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć jak najszybciej :)

Dziękuję za każdy komentarz :):*

Popularne posty z tego bloga

Pure Home by W5 - naturalne sprzątanie z Lidl

RECENZJA! Lange Lift-me Day Cream i Lifting Eye Contour Gold Gel

RECENZJA - Kemon Actyva Colore Brillante szampon do włosów farbowanych